«ЗА ЖИТТЯ» ЧЕРЕЗ СУД ЗАБЛОКУВАЛА РОЗБАЗАРЮВАННЯ МАЙНА СУМСЬКОЇ ГРОМАДИ

«ЗА ЖИТТЯ» ЧЕРЕЗ СУД ЗАБЛОКУВАЛА РОЗБАЗАРЮВАННЯ МАЙНА СУМСЬКОЇ ГРОМАДИ

Влада міста Суми вимушено призупинила аукціон, через який майно місцевої громади могло перейти за безцінь у приватні руки. Це стало можливим завдяки втручанню представників Сумської організації політичної партії «За життя».

Деякі подробиці розповів керівник Сумської міської організації політичної партії «За життя» Олександр Соколов: «Під виглядом аукціону низку приміщень комунальної власності міста Суми мали «продати» за цінами, у рази нижчими за ринкові. Знаючи про ці плани, ми свідомо заявили свою участь у торгах, аби зірвати цей «міжсобойчик» і або довести вартість продажу до ринкового рівня, або взагалі зупинити цей процес і зберегти майно у власності громади».

В результаті два із трьох лотів міська влада оперативно зняла з торгів. А ось до аукціону по третьому (приміщення у престижній частині міста площею 82 кв.м оцінили у трохи більше 6 тисяч доларів (!) - ред.) Олександра Соколова відмовилися допускати.

«На свавілля влади ми відповідаємо силою Закону, – заявив голова Сумської міської організації політичної партії «За життя» Олександр Соколов. – Тому оперативно подали позов до суду і вже судовим рішенням заблокували цей, по суті, грабіж сумської громади. Адже йдеться про сотні тисяч гривень, таких необхідних на ремонт соціальних об'єктів міста Суми, підтримку малозабезпечених, забезпечення шкіл, лікарень, дитячих садків. Місту потрібні кошти, але рятувати їх потрібно тільки чесним і відкритим шляхом, у повністю конкурентних умовах і з максимальною економічною вигодою для громади. В іншому випадку – розтягувати по кишенях чиновників ресурси міста ми не дозволимо!».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ