«ЗА ЖИТТЯ» АКТИВНО ЗАЛУЧАЄ ДО СВОЇХ ЛАВ ЖИТЕЛІВ МИКОЛАЇВЩИНИ

«ЗА ЖИТТЯ» АКТИВНО ЗАЛУЧАЄ ДО СВОЇХ ЛАВ ЖИТЕЛІВ МИКОЛАЇВЩИНИ

Ряд невирішених проблем в суспільно-економічній і політичній сферах є основними факторами, які сприяють активізації політичного життя. У цьому контексті стрімко зростає підтримка політичної сили Вадима Рабіновича і Євгена Мураєва «За життя».

«Наша політична партія реально бореться за соціальну справедливість, небайдуже ставиться до проблем громадськості.  Саме тому кожного дня до приймальні звертаються люди, яких ми підтримуємо і, яким допомагаємо», - заявив керівник Миколаївської регіональної організації партії «За життя» Володимир Пащенко.

Не дивно, що Миколаївська регіональна організація «За життя» стрімко розвивається не лише в місті Миколаєві, а й в регіоні. Наприклад, до лав партій активно долучаються жителі  Вознесенського району та міста Вознесенськ.  Під час зустрічей активісти розповідають людям про діяльність партії, а також про конкретні кроки, які здійснює «За життя» для захисту інтересів мешканців міста й району. В свою чергу люди не приховують свого обурення діяльністю влади та висловлюють свою симпатію політичній партії «За життя». Значна кількість учасників таких зустрічей виявляє бажання долучатися до діяльності партії в той чи інший спосіб, особливо наголошуючи на своїх намірах брати активну участь у акціях протесту проти безчинств влади.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ