ЗА ПІДТРИМКИ «ЗА ЖИТТЯ» У ДНІПРІ СТАРТУВАЛИ ДВОРОВІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ

ЗА ПІДТРИМКИ «ЗА ЖИТТЯ» У ДНІПРІ СТАРТУВАЛИ ДВОРОВІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ

Минулими вихідними у Дніпрі стартував 2-й сезон дворових Олімпійських ігор. Цього року ініціативу громадської організації «Народне партнерство» підтримали депутати міськради з групи «За життя».

Відкриття сезону пройшло 22 і 23 липня на житловому масиві Перемога – на окрузі депутата міськради Сергія Нікітіна. Вже перші змагання у двох дворах зібрали близько 250 дітей.

Дворові Олімпійські ігри – це соціальний проект для об'єднання і дружби, який надихає на перемоги, зазначив депутат Дніпровської міської ради Сергій Нікітін (група «За життя»). «Судячи з досвіду минулого року, ця ідея прийшлася до душі підростаючому поколінню. Дітям було цікаво познайомитися, поспілкуватися, а потім змагатися в різних видах спорту і визначити переможця. Дворові Олімпійські ігри – це не просто розвага, це проект, який об'єднує і надихає на перемоги. Близько 2 тисяч хлопчиків і дівчаток із 20 міських дворів змагатимуться у 4-х видах спорту: футбол, баскетбол, дартс і пінг-понг (настільний теніс). Фінальне змагання дворових команд відбудеться в середині вересня», – розповів він.

Дворазовий чемпіон світу з кікбоксингу, дворазовий чемпіон світу, дворазовий бронзовий призер, дворазовий чемпіон Європи, дворазовий Чемпіон Кубка світу Олександр Багацький традиційно є головним суддею змагань, учасники яких вважають автограф від Чемпіона талісманом, що надихає на перемоги.

Дворові Олімпійські ігри допоможуть виховати порядних і гідних хлопців, переконаний ініціатор акції Геннадій Гуфман. «Перші Дворові ігри проводилися 2016 року на ж/м Перемога. Цього року географію було розширено, турніри проводитимуться також і на ж/м Лівобережний та ж/м Тополя. Ці заходи проводяться в першу чергу для тих, кому прийшов час отримувати свій перший досвід дружби і взаємовиручки, досвід змагань і перемог. Саме у дворах виховується характер, і ми дуже сподіваємося, що ці заходи допоможуть у вихованні у дітей якщо не характеру чемпіона, то порядної і гідної людини», – зазначив Геннадій Гуфман.

Такі заходи стимулюють хлопців проводити вільний час не за комп'ютерами і телефонами, вважає мама одного з учасника дворових Олімпійських ігор Ася Устименко, син якої взяв участь у змаганнях з дартсу і пінг-понгу. «Проведення подібних заходів – дуже правильна ідея, тому що більшість хлопців, як відомо, сидять вдома за комп'ютерами і телефонами. А спорт стимулює їх вийти на вулицю проявити командний дух і прагнення до перемоги. Слова тут зайві, по хлопцям видно, як їм це подобається. Діти біжать, записуються і беруть участь. Дуже приємно, такі заходи дуже потрібні», – розповіла вона.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ