ЗА ПІДТРИМКИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ «ЗА ЖИТТЯ» ВИРІШУЮТЬСЯ СОЦІАЛЬНІ ПИТАННЯ

ЗА ПІДТРИМКИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ «ЗА ЖИТТЯ» ВИРІШУЮТЬСЯ СОЦІАЛЬНІ ПИТАННЯ

В селі Плоске Броварського району Київської області в місцевій амбулаторії та аптеці був підключений оптоволоконний інтернет. Доступ у мережу в таких закладах потрібен для забезпечення підвищення рівня інноваційної лікарської діяльності. Громадська організація «Розвиток Броварського району» за підтримки Київської обласної організації політичної партії «За життя» допомогла у вирішенні важливого соціального питання.  

Євген Горобець голова ГО «Розвиток Броварського району» та голова Броварської районної організації «За життя» піклуються про те, щоб забезпечити людям кращі умови для праці.

«Завдяки інтернету в аптеках можна замовляти або бронювати ліки онлайн, швидко обмінюватись інформацією з іншими аптеками, фармацевти мають можливість дивитися оновлену інформацію про ліки. Можна також обмінюватися інформацією ще й з іншими лікарнями, наприклад, якщо пацієнт лікувався в іншій лікарні. Інтернет у амбулаторії – це можливість зручно та вчасно записуватися на прийом до лікаря онлайн. Важливим є і те, що для кращого обслуговування, всю інформацію хворого амбулаторія може висилати у електронному вигляді,  щоб пацієнт не чекав довго у черзі», - кажуть активісти.

«Соціальна допомога – це важливий аспект роботи нашої організації. Ми зацікавлені в тому, щоб громадяни вчасно отримували якісну медичну та фармацевтичну допомогу. Здорова нація – успішна країна!» - наголошує керівник Київської обласної організації політичної партії «За життя» Сергій Боголюбов.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ