ЮРИДИЧНА ПРИЙМАЛЬНЯ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ «ЗА ЖИТТЯ» ДОПОМОГЛА ВІДСТОЯТИ ПРАВА ЛЮДЕЙ

ЮРИДИЧНА ПРИЙМАЛЬНЯ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ «ЗА ЖИТТЯ» ДОПОМОГЛА ВІДСТОЯТИ ПРАВА ЛЮДЕЙ

З початком осені активізувала свою роботу юридична приймальні Чернігівської регіональної організації партії «За життя». Зокрема, партійці надали допомогу Сергію Іванцюку в питанні приватизації кімнати в гуртожитку, підготували відповідні документи та клопотання до органів влади. Окрім того, юрист Юрій Демченко роз’яснив положення нового закону «Про приватизацію гуртожитків», прийнятого завдяки депутатам Вадиму Рабіновичу та Євгену Мураєву Верховної Радою України в червні цього року, який передбачає, що українці зможуть приватизувати свою кімнату в гуртожитку, в якій проживають більше 5 років. Йдеться про тих людей, у кого немає іншого житла, які не використали право на безкоштовну приватизацію державного житлового фонду і які довгий час проживають в гуртожитку.

На Чернігівщині правом на приватизацію житла в гуртожитках зможуть скористатися понад 50 тисяч чернігівців, які там живуть.

Також звернулася по допомогу Олена Татарчук з питань прав вагітних жінок. Сучасне законодавство передбачає ряд прав та гарантій для вагітних жінок в Україні. Конституція України гарантує охорону праці і здоров'я жінок, створення умов, які дають жінкам можливість поєднувати працю з материнством та Сімейний кодекс України встановлює гарантії для вагітних.

Нажаль, багато роботодавців, користуючись відсутністю правової освіти, ігнорують права вагітних жінок, але завдяки юристам партії «За життя» це стає малоймовірним.

Нагадуємо, юридичною приймальнею партії «За життя» в Чернігові надаються безкоштовні юридичні консультації кожного вівторка, середи і четверга з 14:00 - 18:00 за адресою: м. Чернігів, вул. 77 Гвардійської дивізії, 8., тел. гарячої лінії: 0462 610 – 690.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ