ЄВГЕНІЙ І ВАЛЕРІЯ МУРАЄВИ ПРОВЕЛИ СПІЛЬНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

ЄВГЕНІЙ І ВАЛЕРІЯ МУРАЄВИ ПРОВЕЛИ СПІЛЬНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

У місті Південне Харківського району народний депутат України, голова політради партії «За життя» Євгеній Мураєв і депутат Харківської облради, голова Харківської обласної організації партії «За життя» Валерія Мураєва провели спільний виїзний прийом громадян.

Люди прийшли до депутатів з найрізноманітнішими питаннями: просили надати матеріальну допомогу, підтримати молоді таланти, відремонтувати інфраструктуру.

Спільні прийоми з представниками місцевої влади та органів самоврядування Євгеній і Валерія Мураєви проводять вже другий рік поспіль.

Як повідомила Валерія Мураєва, такий формат найбільш ефективний: «Коли люди звертаються зі своїми проблемами, часто виявляється, що на місцевому рівні їх вирішити неможливо. Іноді для цього необхідні відповідні законодавчі ініціативи, іноді потрібна допомога більш серйозного порядку. Тому, я вважаю, що така форма співпраці представників депутатського корпусу всіх рівнів і місцевої влади дозволяє оперативно приймати, якісні й правильні рішення, конструктивно співпрацювати для надання громадянам необхідної їм допомоги».

Так, депутати зустрілися з дев'ятирічною Олександрою Дрожжиною, маленькою мешканкою Південного, яка вже п'ять років займається вокалом. За цей час дівчинка встигла стати призером і переможцем багатьох місцевих та обласних конкурсів. Але найзаповітніша її мрія - потрапити на телевізійне шоу. Однак, щоб взяти участь в одному з найвідоміших талант-шоу України родині Дрожжиних потрібно заплатити чималий внесок, дістатися до Києва та цілий тиждень жити в столиці. Тепер, завдяки підтримці депутатів, Олександра вже в кінці квітня почне підкорювати столицю України.

Особисті прийоми громадян Євгеній і Валерія Мураєва проводять в окрузі регулярно. При цьому багато питань жителів Зміївського та Харківського районів вони вирішують цілодобово в телефонному режимі.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ