ЯК НЕ ВТРАТИТИ СУБСИДІЮ? «ЗА ЖИТТЯ» ПРИЙШЛА НА ДОПОМОГУ СУМЧАНАМ

ЯК НЕ ВТРАТИТИ СУБСИДІЮ? «ЗА ЖИТТЯ» ПРИЙШЛА НА ДОПОМОГУ СУМЧАНАМ

Типові формальності, з яких влада скасовує субсидію людям, та механізми протидії свавіллю – такий інформаційний матеріал підготувала для мешканців Сум регіональна організація політичної партії «За життя».

«Жителі не тільки Сумщини, а і всієї України вже переконалися: сумнозвісний новий порядок Кабміну щодо призначення субсидій не лише виписаний не фахово і незрозуміло, цей документ несе пряму загрозу людям, - говорить керівник Сумської регіональної організації партії «За життя» Олександр Соколов. – Саме тому наша команда почала захищати порушені прав сумчан не лише проведенням масових акцій протесту, як це було 6 липня, але і професійною роз’яснювальною роботою».

Команда правозахисників регіональної організації «За життя» проаналізувала типові формальні приводи, якими користується влада, аби відмовити мешканцям у наданні субсидії. На підставі цього були вироблені практичні поради і роз’яснення: що треба зробити містянам, яким чином заповнювати необхідні декларації, щоб зменшити ризик відмови у субсидії, або мати шанс відстояти свої права в суді.

«Ми надрукували 20-тисячний тираж такого інформаційного бюлетеня, і почали розповсюджувати його серед мешканців Сум, - розповідає Олександр Соколов. – Тут розглянуті реальні приклади відмов у наданні субсидії та наші практичні поради, як цьому протистояти. Очевидно, що урядову постанову, яка наробила стільки лиха людям, рано чи пізно скасують, але ми вже зараз не на словах, а реальною справою допомагаємо сумчанам захистити свої інтереси. Більше того, для мешканців, які отримали на руки офіційні відмови влади у наданні субсидій, наша команда готує всі необхідні документи для оскарження в суді. Переконаний, що дуже скоро ми отримаємо першу судову практику, яка допоможе мешканцям усієї України захистити свої права і не втратити останню надію на виживання».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ