ВНЕСЕННЯ ДО КОНСТИТУЦІЇ КУРСУ НА ЧЛЕНСТВО УКРАЇНИ В НАТО І ЄС - ПЕРЕДВИБОРНИЙ ХІД ВЛАДИ

ВНЕСЕННЯ ДО КОНСТИТУЦІЇ КУРСУ НА ЧЛЕНСТВО УКРАЇНИ В НАТО І ЄС - ПЕРЕДВИБОРНИЙ ХІД ВЛАДИ

Внесення до Конституції курсу на членство України в НАТО і ЄС - передвиборний хід влади, який посилить розкол в суспільстві

Закріплення в Конституції України курсу на членство в НАТО і ЄС - це акт зради і цинічного ігнорування інтересів мільйонів громадян нашої країни. Парламентарії, рівень народної довіри до яких не перевищує 5%, голосували так, як вигідно діючій владі, яка прагне догодити частині суспільства, яка підтримує ці декларації, з однією метою - отримати голоси цих виборців на виборах. При цьому влада свідомо знає, що дані ініціативи не мають шансів на реальне втілення.

Ці зміни не мають тієї підтримки в суспільстві, про яку нам так пафосно і брехливо розповідають провладні політики. За результатами соціологічних досліджень останніх двох років вступ до Північноатлантичного альянсу підтримують не більше 40-42% громадян. А 34-36% категорично виступають проти НАТО. За вступ до ЄС виступає половина населення країни, проти - третина. І це без урахування думки жителів Донбасу, яких влада начебто хоче повернути, а також Криму. Ці регіони завжди виступали категорично проти членства в НАТО і ЄС.

Цинізм влади не знає кордонів. Виправлення про незворотність європейського і євроатлантичного курсу вноситься в тому числі в преамбулу Конституції після слів щодо турботи про зміцнення «громадянської злагоди на землі України».

Про яку ж цивільну згоду може йти мова при такому полярному поділі думок? Очевидно, що таке рішення призведе лише до поглиблення розколу в суспільстві, вже спричинило процеси розпаду країни, замість реальних кроків до відновлення територіальної цілісності України, що має бути стратегічним завданням будь-якої влади.

Цим кроком влада в черговий раз відволікає увагу від колапсу економіки, зубожіння мільйонів людей, масової трудової міграції, тарифного геноциду і зростання корупції, розгулу радикального націоналізму і кримінального свавілля.

 

Віктор Медведчук

Голова Політради партії «Опозиційна платформа - За життя»

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ