ВІННИЦЬКИЙ ОСЕРЕДОК ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ» РОЗПОЧАВ АКТИВНУ РОБОТУ В РЕГІОНІ

ВІННИЦЬКИЙ ОСЕРЕДОК ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ» РОЗПОЧАВ АКТИВНУ РОБОТУ В РЕГІОНІ

Вінницька регіональна організація політичної партії «За життя» свою активну діяльність веде з 26 травня 2017 року. Саме цим днем датовано реєстрацію про структурне утворення партії.

Активна увага вінничан до партії і її діяльності засвідчила: створення регіонального осередку «За життя» у місті Вінниця було необхідним кроком. Яскраве тому підтвердження – діалог із лідером політичної партії «За життя» Вадимом Рабіновичем у прямому ефірі телеканалу «NewsONE», під час якого містяни неодноразово виказували свої проблеми і просили про консультації на теми, які їх турбують.

18 липня у Вінниці відбулись позачергові загальні збори за участі понад 50 представників політичного активу, під час яких було обрано раду регіональної організації партії «За життя».

На сьогодні вінницький осередок веде досить потужну діяльність, зокрема, в суспільно-соціальному житті Вінниччини, збільшуючи масштаби розвитку як географічно, так і кількісно. Так, вже до кінця серпня розпочнуть роботу ще три місцевих осередки партії «За життя» у містах Жмеринка, Козятин та Крижопіль.

Звертаємо увагу, що у Вінниці громадська приймальня політичної партії «За життя» працює за адресою: вул.. Пушкіна, 4, офіс 2 (понеділок-п’ятниця).

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ