ВІННИЦЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ВШАНУВАЛА ЛІКВІДАТОРІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ АЕС

ВІННИЦЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ВШАНУВАЛА ЛІКВІДАТОРІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ АЕС

14 грудня в Україні традиційно відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У цей день ми вклоняємося перед мужністю, самовідданістю та високим професіоналізмом ліквідаторів. Не дивлячись на відсутність обладнання, інструкцій та досвіду вони робили все, що від них залежало, і віддали своє здоров’я, а іноді і життя заради мільйонів інших громадян.

У цей день голова ГО Вінницького обласного об’єднання «Інваліди Чорнобиля» Валерій Проценко разом з активістами «За життя» відвідали диспансер, де зустрілися з ліквідаторами та привітали їх.

Валерій Проценко зазначив, що не дивлячись на масштаби та наслідки тієї катастрофи, в Україні продовжують працювати атомні електростанції. При цьому, кошти Державного фонду поводження з радіоактивними відходами були розтрачені попереднім урядом і у разі прийняття рішення про припинення роботи АЕС, фінансові ресурси на це відсутні.

Зі словами подяки до ліквідаторів звернувся й активіст політичної партії «За життя» Віктор Сапожніков.

«Незмінним є повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, яке вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Цей подвиг неможливо переоцінити, як не можна переоцінити значення того, що вони зробили. Їхній героїзм, патріотизм і професійна майстерність перевірені часом. Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла», - підкреслив він.

Учасники й гості концерту вшанували жертв та загиблих ліквідаторів чорнобильської катастрофи хвилиною мовчання. Під час заходу було переглянута кінохроніку тих часів, після чого відбувся концерт за участю  колективу будинку культури.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ