ВІННИЦЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ОРГАНІЗУВАЛА ПРЕЗЕНТАЦІЮ КНИГИ МОЛОДОЇ ПИСЬМЕННИЦІ

ВІННИЦЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ОРГАНІЗУВАЛА ПРЕЗЕНТАЦІЮ КНИГИ МОЛОДОЇ ПИСЬМЕННИЦІ

12 жовтня у приміщенні  Вінницької обласної  універсальної  наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва за підтримки голови Вінницької регіональної організації політичної партії «За життя» Донатаса Піскуна відбулася презентація дебютної книги Оксани Щирби «Стежка в долонях». Цією презентацію розпочався український тур письменниці.

Захоплюючі історії з життя наших сучасників, розказані Оксаною Щирбою, чергувалися ліричними піснями у виконанні артистів Вінницького драматичного театру.

«Книга має три розділи: романтичний, містичний та історичний. Це дуже різні історії, але вони об’єднані єдиною темою-стежкою – пошуком щастя. Ми всі прагнемо до матеріальних благ, але у цих перегонах за успіхом забуваємо про найцінніше – про себе і душу. Як віднайти свою стежку та міцно затиснути поміж долонями, не упустивши щастя? Повернутися до самого себе, зазирнути у свій внутрішній світ, визначитися з власними бажаннями та посіяти частинку добра? Я намагалась відповісти на ці питання», - підкреслила письменниця Оксана Щирба.

«Ми - «Самміт - книга» намагаємося поповнювати бібліотечний фонд Вінниці прекрасними книгами, які становлять реальну користь людині. І я хочу подякувати політичній партії «За життя» за сприяння та за організацію сьогоднішнього поетично-музичного вечора», - заявив директор видавництва Іван Степурін.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ