ВІННИЦЬКА МІСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ПРИЙНЯЛА ДО СВОЇХ ЛАВ НОВИХ ПАРТІЙЦІВ

ВІННИЦЬКА МІСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ПРИЙНЯЛА ДО СВОЇХ ЛАВ НОВИХ ПАРТІЙЦІВ

До Вінницької міської організації звертаються небайдужі мешканці міста, які незадоволенні соціальною політикою держави та  поділяють думку лідера партії Вадима Рабіновича, щодо безглуздості реформ.

Днями на урочистому заході вінничани  отримали свої членські квитки, а після вручення, активісти мали змогу неформально поспілкуватися з партійцями, висловити підтримку партії.

«Це реформи, які знищують можливість вижити. Таких реформаторів треба гнати, а за нанесену шкоду для людей притягти до відповідальності. Люди розуміють, що тепер потрібно бути активними, об’єднуватись і змінювати своє життя на краще», - з впевненістю затвердила Тетяна Кобзаренко.

«Я вірю, що саме партія «За життя» має шанс змінити на краще наше майбутнє. Ми хочемо збудувати та жити в сильній, незалежній та обов’язково нейтральній, країні - «Швейцарії Східної Європи», – запевнив Андрій Маковейчук.

«У мене не було жодного вагання, яку політичну партію обрати, це команда однодумців, це люди здатні повести за собою інших», –  заявила  Лариса Грищук, яка очолила один з новостворених первинних партійних осередків «За життя».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ