ВІЙСЬКОВІ ПЕНСІОНЕРИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ПІДТРИМУЮТЬ «ЗА ЖИТТЯ»

ВІЙСЬКОВІ ПЕНСІОНЕРИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ПІДТРИМУЮТЬ «ЗА ЖИТТЯ»

9 серпня до громадської приймальні Хмельницької регіональної організації «За життя» завітали прихильники партії - військові пенсіонери. Люди висловили симпатію політичній силі і заявили про активну громадянську позицію. Разом з тим гості висловили своє обурення нинішнім станом соціально-економічного розвитку держави та запропонували як найшвидше реалізувати курс економічних змін, який було озвучено під час презентації програми політичної партії «За життя» 25 липня Вадимом Рабіновичем.

«Мені давно подобається активна робота вашої місцевої організації. Ви дійсно пропонуєте нові рішення тим проблемам, які роками накопичувались, та пропонуєте здійснити суттєвий розвиток місцевого самоврядування. Добре, що в нашій країні ще є громадяни, які прагнуть змінити державу на краще і не бояться відкрито висловлювати свою позицію. Вважаю, що з такою сильною командою, яку будує «За життя» у місті Хмельницькому, ми дійсно зможемо змінити наше місто і країну на краще!» - прокоментував свій вибір один з пенсіонерів.

У підсумку продуктивної зустрічі в приймальній Хмельницької регіональної організації політичної партії «За життя» відбулося вручення членських квитків та партійної атрибутики новим членам партії, які вирішили долучитись до активної роботи на користь України.

 

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ