«ВIДРОДЖЕННЯ», «ЗА ЖИТТЯ» ТА РАБIНОВИЧ ЛІДИРУЮТЬ В СИМПАТІЯХ ХАРКІВ'ЯН

«ВIДРОДЖЕННЯ», «ЗА ЖИТТЯ» ТА РАБIНОВИЧ ЛІДИРУЮТЬ В СИМПАТІЯХ ХАРКІВ'ЯН

Об'єднаний пул соціологічних служб Харківської області «Слобожанський рейтинг» провів опитування громадської думки за двома категоріями. Його результати наочно представлені у вигляді графіків (див. iлюстрації).

Зокрема, у жителів Харкова і Харківської області запитали про їх електоральнi переваги в разі виборів президента, а також до Харківської міської ради.

Відповіді на запитання: «Якби вибори Президента України відбулися наступної неділі, за кого з кандидатів ви проголосували б?» розподілилися таким чином.

На першому місці - лідер партії «За життя» Вадим Рабiнович з результатом 14%. Слідом за ним розташувався глава «Опозиційного блоку» Юрій Бойко, який отримав 13% підтримки опитаних. Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко посіла третє місце з 6%, а Президент Петро Порошенко - четверте місце з 4% голосів потенційних виборців.

Відзначимо, що 45% опитаних не змогли відповісти на це питання.

 

 

Також харків'янам і жителям області поставили запитання: «За яку з політичних партій ви б проголосували на виборах до Харківської міськради, якби вони відбувались наступної неділі?». Відповіді на нього були наступними.

З великим відривом від інших претендентів лідирує партія «Відродження» (представником якої є мер Харкова Геннадій Кернес) - вона отримала підтримку 30% учасників опитування.

Друге місце впевнено займає партія «За життя» Вадима Рабiновича з 12% підтримки. На третьому місці закріпився «Опозиційний блок» (10%). Четверте місце отримала «Батьківщина» з 6%, а п'яте - «БПП Солідарність» з 4%.

У той же час 29% опитаних не змогли відповісти на дане питання.

 

В опитуванні методом прямого інтерв'ю взяли участь 1 856 жителів Харкова та Харківської області, статистична похибка не перевищує 1,5%.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ