В ЖОВТИХ ВОДАХ ПАРТІЙЦІ ОРГАНІЗУВАЛИ СВЯТО З НАГОДИ ДНЯ УСИНОВЛЕННЯ

В ЖОВТИХ ВОДАХ ПАРТІЙЦІ ОРГАНІЗУВАЛИ СВЯТО З НАГОДИ ДНЯ УСИНОВЛЕННЯ

З нагоди Дня усиновлення, який щорічно відзначається 30 вересня, члени міської організації політичної партії «За життя» м. Жовті Води  Дніпропетровської області зустрілися з усиновителями, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками.

Невипадково День усиновлення збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, оскільки їх імена символізують найкращі людські почуття та моральні чесноти, які виявляють люди, приймаючи в родини дітей, які за різних життєвих обставин втратили свою сім’ю.

Все більше і більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які потребують допомоги, розуміння і підтримки з боку дорослих. Тому цей день став святом здійснення мрій, другим днем народження багатьох дітей та сімей.

«Від імені керівника Дніпропетровської обласної організації політичної партії «За життя» Марії Пустової та від себе особисто вітаю усіх усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників, бажаю міцного здоров'я, щастя, благополуччя, успіхів в ім'я процвітання України», -  зазначила керівник міської організації політичної партії «За життя» Марина Агаркова.

Учасники святкової зустрічі отримали відзнаки та подарунки.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ