У ЗАПОРІЖЖІ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ АКТИВІСТІВ ПАРТІЇ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ENEMO

У ЗАПОРІЖЖІ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ АКТИВІСТІВ ПАРТІЇ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ENEMO

До активістів Запорізької регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» регулярно звертаються представники різних міжнародних організацій з метою отримати об'єктивну інформацію щодо виборчого процесу в регіоні, а також з'ясувати позицію партії і її лідерів з різних питань.

Чергова така зустріч пройшла днями в офісі парторганізації з представниками Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ENEMO) Тіберіу Вірбанеску і Віктором Прутяну.

Гостей цікавила думка регіонального керівника партії Андрія Розумовича щодо результатів першого туру президентських виборів в Україні, загальна оцінка ситуації в регіоні та можливі сценарії розвитку подій в країні в передвиборний період.

«Ми завжди серйозно ставимося до подібних зустрічей, оскільки розуміємо важливість такої комунікації, - прокоментував Андрій Розумович. - Міжнародні спостерігачі - дуже важлива ланка в забезпеченні демократичності, прозорості волевиявлення людей, запорука нашої відкритості для європейської та світової спільноти. Це не перший візит спостерігачів і, впевнений, не останній. Виборчий процес йде, робота нашого штабу проходить в щоденному режимі - ми готові до подальшого спілкування і нових зустрічей».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ