В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ТРИВАЄ РОБОТА ПО СТВОРЕННЮ МІСЦЕВИХ ОСЕРЕДКІВ «ЗА ЖИТТЯ»

В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ТРИВАЄ РОБОТА ПО СТВОРЕННЮ МІСЦЕВИХ ОСЕРЕДКІВ «ЗА ЖИТТЯ»

Днями представники Запорізького регіонального осередку політичної партії «За життя» відвідали Приморськ і Бердянськ, куди їх запросили місцеві симпатики політичної сили.  Під час зустрічей йшло жваве обговорення як місцевих проблемних питань, що в більшості потребують нагального втручання, так і перспективних планів розвитку партії «За життя», позиція лідерів якої дуже близька більшості населення.

Справедливі тарифи на комунальні послуги, створення нових робочих місць, контроль за діяльністю влади, підвищення зарплат і пенсій – питання не нові, але важливі для будь якого куточка Запорізької області і України. Для приморців і бердянців нагальним питанням є ще стан Азовського моря, адже для багатьох місцевих мешканців відомі курорти - це спосіб заробітку.

«Ми дуже добре поспілкувалися, знайшовши не лише спільну мову, але й разом піднявши чимало питань, проблем, які можемо і будемо вирішувати, – каже керівник офісу  Запорізького регіонального осередку політичної партії «За життя» Андрій Крамаренко. - Справа піде швидше, коли завершимо будування партійної структури, аби мати можливість офіційно гуртувати людей і з’явиться можливість спільного й ефективного пошуку шляху вирішення проблем, розбудови кращого життя. Приклад – Мелітополь, де вже є депутатська фракція у міській Раді».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ