В ЗАПОРІЖЖІ ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ КІЛЬКІСТЬ ПРИХИЛЬНИКІВ «ЗА ЖИТТЯ»

В ЗАПОРІЖЖІ ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ КІЛЬКІСТЬ ПРИХИЛЬНИКІВ «ЗА ЖИТТЯ»

Важлива подія відбулася минулого тижня в офісі Запорізького регіонального осередку політичної партії «За життя» - членські квитки політичної сили отримали мешканці обласного центру різного віку.

Під час заходу разом з поздоровленнями керівник регіональної організації Андрій Розумович висловив впевненість у чіткій і плідній роботі нових партійців, які ще до вступу в ряди «За життя» відзначалися принциповою позицією стосовно подій у країні, громадського життя в рідному місті.

«Мені дуже приємно, що за короткий термін з моменту перезавантаження регіонального осередку політичної партії «За життя» велика кількість запоріжців висловили бажання стати до лав партії, приєднатися до наведення порядку в місті, області, країні.  Впевнений, кількість і якість роботи наших нових друзів-однодумців буде зростати. Ми прикладемо для цього всі зусилля!» – відзначив Андрій Розумович.

В найближчих планах запоріжців – робочі зустрічі в містах і районних центрах області, проведення консультацій щодо створення партійних організацій на місцях.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ