В УЖГОРОДІ «ЗА ЖИТТЯ» УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛА 73 РІЧНИЦЮ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТІВ

В УЖГОРОДІ «ЗА ЖИТТЯ» УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛА 73 РІЧНИЦЮ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТІВ

28 жовтня відзначається День визволення України від фашистських загарбників. Для Ужгорода ця дата особливо важлива, адже саме Карпатська операція та визволення міста поставило крапку в ході визволення країни.

В цей день урочисто на українсько-словацькому кордоні представники Закарпатської обласної організації політичної партії «За життя» вшанували пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.

Квіти героям члени партії поклали на трьох локаціях: на «Пагорбі Слави» , біля пам’ятника «Невідомому солдату» та біля пам’ятника «Україна — визволителям». Ну і звичайно ж вшанували хвилиною мовчання.

Історично в ході Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років саме на території України відбулися ключові битви за визволення від фашизму. У ході визволення України на чотирьох українських фронтах, які налічували понад 2,3 млн. осіб, протягом січня 1943 року – жовтня 1944 року було проведено серію блискучих наступальних операцій. Завершила визволення України саме Карпатська операція, що розпочалася 9 вересня 1944 року. 27 жовтня 1944 року було звільнено Ужгород, 28 жовтня радянські війська вийшли на сучасний кордон нашої держави.

Крім того, для членів партії «За життя» цей день ознаменував ще одну важливу подію, а саме - урочисте отримання партійних квитків.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ