В УЖГОРОДІ ДІТИ-СИРОТИ ПІД ОПІКОЮ ПАРТІЇ "ЗА ЖИТТЯ"

В УЖГОРОДІ ДІТИ-СИРОТИ ПІД ОПІКОЮ ПАРТІЇ "ЗА ЖИТТЯ"

Очільник Ужгородської міського осередку політичної партії «За життя» Андрій Погорєлов організував допомогу будинку сімейного типу «Нова сім’я». Він вручив вихованцям «Нової сім’ї» все необхідне до нового навчального року. На цьому допомога не закінчиться: меценат пообіцяв вже найближчим часом закупити для дітей теплий одяг, аби комфортно зустріти холодну пору року.

Родинний будинок сімейного типу існує в Ужгороді вже понад 25 років. За цей час вихованцями закладу стала величезна кількість дітей, котрі за обставинами життя позбавлені батьківської опіки.

Заснували «Нову сім’ю» ще в 1991 році: все розпочалося з акції, в котрій взяли участь 25 діток. З того часу нинішній директор закладу Валентина Червоноока та її однодумці щонеділі проводили різні заходи для сиріт.

Врешті-решт це переросло у створення затишного сімейного гнізда, де зараз виховують 127 дітей. Як розповідає пані Валентина, у «Нашій сім’ї» постійно проводяться заняття зі співів, танців, шиття, вишивання, малювання, ручної роботи, комп’ютерної грамотності, англійської мови. Вихованці будинку беруть участь у міських, обласних і навіть всеукраїнських конкурсах, концертах та фестивалях. На жаль, підтримку від влади такі заклади отримують мізерну. Часто-густо все тримається на благодійниках, яким не байдуже на дітей, що залишилися без батьківської опіки.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ