В «ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ - ЗА ЖИТТЯ» ВИМАГАЮТЬ РОЗСЛІДУВАТИ ФАКТ МОЖЛИВОГО ЗАМАХУ НА МЕДВЕДЧУКА

В «ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ - ЗА ЖИТТЯ» ВИМАГАЮТЬ РОЗСЛІДУВАТИ ФАКТ МОЖЛИВОГО ЗАМАХУ НА МЕДВЕДЧУКА

Генпрокуратура повинна почати досудове розслідування за фактом можливого замаху на Віктора Медведчука. Про це заявили в «Опозиційній платформі - За життя», коментуючи депутатське звернення Вадима Рабіновича, Василя Німченка і Нестора Шуфрича, надіслане 8 лютого Генеральному прокурору України Юрію Луценку, про внесення в ЕРДР відомостей про вчинення кримінального правопорушення за фактом можливої ​​підготовки за попередньою змовою групою осіб умисного вбивства голови Політради політичної партії «Опозиційна платформа - За життя», лідера Громадського руху «Український вибір - Право народу» Віктора Медведчука.

Підставою для депутатського звернення стала заява екс-президента України Віктора Януковича, який повідомив 6 лютого про можливу підготовку замаху на Медведчука, а також оприлюднена 7 лютого рядом авторитетних ЗМІ інсайдерська інформація про те, що президент України доручив українським спецслужбам вести розробку опозиційного політика, повідомили в політсилі.

В «Опозиційній платформі - За життя» вважають, що мова йде про вчинення протиправних дій, які мають ознаки особливо тяжкого злочину, передбаченого статтею 14, пунктами 11, 12 частини другої статті 115 КК України - підготовка умисного вбивства на замовлення за попередньою змовою групою осіб .

«З огляду на, що з боку представників праворадикальних сил неодноразово звучали заклики до фізичного знищення Віктора Медведчука, а також беручи до уваги моральний терор, який влада здійснює щодо опозиційного політика, інформація про підготовку замаху на нього видається більш ніж реальною», - підкреслили в політсилі .

У партії вважають, що «грунтуючись на доносі депутата від «Народного фронту» Андрія Тетерука, Генпрокуратура висунула абсурдні звинувачення на адресу Віктора Медведчука».

«Хочемо нагадати, що саме представники «Народного фронту» є фігурантами справи про підготовку вбивства Віктора Медведчука. Так, в лютому 2016 року керівники «бойового крила Майдану» і тербатальйонів провели закриту нараду, на якій обговорювали питання про ліквідацію лідера Громадського руху «Український вибір». До фізичного усунення Віктора Медведчука неодноразово закликали представники праворадикальних політичних сил: Парасюк, який відкрито заявив, що Медведчука «потрібно знищити фізично» і «цим повинні займатися спецслужби»; Корчинський з «Братства»; затятий націоналіст Ярош, який визнав, що готовий реалізувати злочинний задум ура-радикалів: «... Треба буде завалити... ми, українські патріоти, зробимо це не замислюючись», - йдеться в заяві.

Згідно з рішеннями судів, відомості про скоєння злочинів Левусом, Княжицьким, Висоцьким, а також Парасюком, Корчинським внесені в ЕРДР, і стосовно вище згаданих осіб ведеться досудове розслідування, нагадали в політсилі.

«Представники правоохоронної системи, керуючись не нормами закону, а політичною та ідеологічною доцільністю, покривають радикалів і «фронтовиків». Але якщо раніше, коли радикали підпалювали і закидали камінням офіс Руху, влаштовували збройні напади, влада проявляла злочинну бездіяльність, покриваючи ура-патріотів, то напередодні виборів вона відкрито співпрацює з ними, використовуючи для досягнення своїх політичних цілей. За допомогою радикалів влада бореться з опозиційними політиками, які представляють реальну загрозу існуванню «партії війни і злодійства», яка проводить політику тарифного геноциду і «печерного націоналізму», - резюмували в «Опозиційній платформі - За життя».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ