В ОФІСІ «ЗА ЖИТТЯ» В КРОПИВНИЦЬКОМУ ПРОЙШОВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

В ОФІСІ «ЗА ЖИТТЯ» В КРОПИВНИЦЬКОМУ ПРОЙШОВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Керівник Кіровоградської обласної організації партії «За життя» Сергій Грінченко провів особистий прийом громадян.

Під час особистого прийому мешканці Кропивницького ділилися своїми непростими життєвими історіями й просили допомоги.

«Я живу поблизу рудоуправління, де розташований кар’єр. Через таке сусідство чимало будинків, і мій в тому числі, руйнується. Тріскаються стіни, підступають грунтові води. В таких умовах жити небезпечно, але влада не зважає на наші проблеми. Вся надія на партію «За життя», - каже мешканець приватного сектору Андрій Олександрович.  

Цю складну ситуацію, яка існує понад 30 років, вирішили вивчити разом з депутатами місцевих рад. Працівники громадської приймальні надали заявнику юридичні консультації.

Зверталися громадяни до Сергія Грінченка і з приводу перерахування пенсії, і з питань виплати «пайових» за оренду земельних паїв.

Деякі заяви вимагають більш серйозного вивчення та професійної допомоги юриста – як-от ситуація родини, яка інвестувала кошти в будівництво житла в Київській області й побоюється, що стала жертвою фінансової афери.

«Кожен окремий випадок ми ретельно вивчаємо та надаємо практичні поради, а також необхідну правову допомогу. Іноді люди приходять лише для того, аби їх уважно вислухали і зрозуміли. Представникам нашої політичної сили довіряють. Ми не кидаємо слів на вітер і прагнемо допомогти всім, хто до нас звертається – і студентам, і підприємцям, і пенсіонерам. Такі особисті прийоми – незмінний складник нашої щоденної партійної роботи», - резюмує Сергій Грінченко.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ