В ОФІСІ ОДЕСЬКОЇ «ЗА ЖИТТЯ» ВІДБУВСЯ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

В ОФІСІ ОДЕСЬКОЇ «ЗА ЖИТТЯ» ВІДБУВСЯ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Щочетверга приймальня міської організації переповнена бажаючими зустрітися з керівництвом парторганізації і сьогоднішній день - не виняток. До нас надходить велика кількість звернень і кожне ми беремо до уваги.

«Багато хто звертається до нас не тільки за допомогою, а й просто за щирою підтримкою в цей важкий час. Людям є чим з нами поділитися, а наша партія завжди готова вислухати і по можливості дати ту підмогу, в якій вони потребують. «За життя» працює для людей, задля процвітання країни!» - підкреслив член політради Одеської міської організації політичної партії «За життя» Іван Мєєров.

Сьогодні на особисту зустріч з керівництвом партії прийшов Василь Степанович Білокриницький - лікар, новатор теоретичної і практичної медицини, учений, експериментатор в пошуках істини природних регуляторних механізмів роботи мозку, гістолог, фізіолог, фахівець в галузі молекулярної біології, біофізики, радіобіології, клінічної патологічної анатомії і патологічної фізіології, прихильник науки еніології і переходу від «Медицини хвороб» до «Медицині здоров'я», видавець і головний редактор журналу «Здоров'я нації і активне довголіття».

«В останні десятиліття в Україні склалися умови, які породили глобальні проблеми в суспільстві - зниження соціально-економічних показників країни, добробуту і платоспроможності населення, яке призвело до збільшення кількості хворих і до погіршення загальних показників здоров'я населення. Медичні реформи тільки сприяють такій сумній статистиці, а міністерство охорони здоров'я впевнено рухає нашу країну в прірву. Всі погодяться, що здоров'я людини - найбільша цінність для неї самої, суспільства і держави в цілому, для будь-якої країни в світі. Зараз, на 91-му році життя, як ветеран Великої Вітчизняної війни, ветеран праці, я щиро розчарований нинішньою ситуацією в країні. Ніколи ще медицина не була спрямована на знищення людей, як зараз. Тільки в «За життя» я побачив прагнення змінити цю тенденцію. Я вірю в партію, в її потенціал і не дарма сама назва закликає нас всіх жити!» - заявив Василь Білокриницький.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ