В ОФІСІ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ «ЗА ЖИТТЯ» ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА ЗУСТРІЧ АКТИВІСТІВ ТА ВРУЧЕННЯ ЧЛЕНСЬКИХ КВИТКІВ

В ОФІСІ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ «ЗА ЖИТТЯ» ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА ЗУСТРІЧ АКТИВІСТІВ ТА ВРУЧЕННЯ ЧЛЕНСЬКИХ КВИТКІВ

На передодні Дня незалежності України в офісі Чернігівської регіональної організації політичної партії «За життя» пройшла зустріч активістів. Все більше громадян Чернігівщини приходять до офісів організації для спілкування та підтримки нашої політичної сили.

Активісти впевнені, що на майбутніх виборах політична партія «За життя» переможе і ця перемога стане першим кроком України до побудови справжньої європейської держави. На зустрічі вони висловили свою думку, щодо соціально-економічного стану в державі та сподіваються, що курс економічних змін, запропонований нашим політичним лідером Вадимом Рабіновичем, буде реалізований найближчим часом.

«Партія «За життя» стала тією рушійною силою, яка об'єднує навколо себе небайдужих громадян України заради майбутнього. І я впевнений, що в нашій країні залишилось ще багато громадян, які не бояться відстоювати свою думку і прагнуть змін. Також хочу поздоровити всіх громадян України з 27-ою річницею незалежності України та закликаю всіх, хто прагне змін на краще, приєднуватися до нашої команди», - зазначив керівник Чернігівської регіональної організації політичної партії «За життя» Віталій Голець.

У підсумку зустрічі відбулося вручення членських партійних квитків новим членам партії «За життя», які вирішили приймати активну участь у роботі політичної сили та розбудові держави.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ