В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАРЕЄСТРОВАНІ ОРГАНІЗАЦІЇ ПАРТІЇ В БЕРЕЗІВСЬКОМУ ТА МИКОЛАЇВСЬКОМУ РАЙОНАХ

В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАРЕЄСТРОВАНІ ОРГАНІЗАЦІЇ ПАРТІЇ В БЕРЕЗІВСЬКОМУ  ТА МИКОЛАЇВСЬКОМУ РАЙОНАХ

Органами державної реєстрації в Одеській області прийнято рішення про реєстрацію ще двох районних організацій політичної партії «За життя» в Березівському та Миколаївському районах.

У Миколаївці вже працює партійний офіс. Керівник районної партійної організації Микола Іваницький, член ради районної організації Ольга Ющенко систематично спілкуються з виборцями району. Місцевий партійний актив роз'яснює політичні позиції лідерів партії, команди Вадима Рабіновича і Євгена Мураєва, агітує жителів вступати в партію «За життя». Люди приходять в партійний офіс за підтримкою і допомогою у вирішенні проблем, з проханнями роз'яснити ті чи інші положення законодавства

«Наш район - сільський, аграрний. Для нас актуальні проблеми землі, безробіття, бездоріжжя, створення сучасної інфраструктури, збереження і розвитку соціальної сфери. На жаль, влада всім цим не займається і люди, з якими ми спілкуємося, підтримують наші позиції, вірять в те, що тільки перемога партії «За життя» приведе нашу країну до процвітання», - підкреслив Микола Іваницький.

Приймальна знаходиться за адресою: смт. Миколаївка, вул. Центральна 93-а,

Графік прийому громадян: понеділок-п'ятниця, 9.00-13.00

Телефони: +38 (098) 290-80-44 (Миколаївський район), +38 (096) 444-64-73 (Березівський район).

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ