В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ «ЗА ЖИТТЯ» ДОПОМАГАЄ НУЖДЕННИМ

В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ «ЗА ЖИТТЯ» ДОПОМАГАЄ НУЖДЕННИМ

В офіс Іванівської районної організації партії «За життя» звернулася мешканка селища Ольга Ярошко. Вона - уродженка села Новосвітлівка Веселинівського району Миколаївської області. Так склалося, що Ольга залишилася сиротою. Два роки тому вона переїхала в Іванівку, де влаштувалася працювати на фермерське господарство працівником по господарській частині. А два місяці тому вона стала мамою.

«Оля народила свою дочку без чоловіка. Грошей не вистачає. Ми вирішили зібрати речі для її донечки. Подарували ходунки, одяг та іграшки», - розповідає керівник районної організації партії «За життя» Ольга Лісник.

Молода мама була дуже рада подарункам. Підтримка активістів надихнула її. Ольга вирішила вступити в партію «За життя». Каже, що хоче кращого майбутнього для своєї донечки.

«Я сама мама трьох дітей і знаю як важко зараз забезпечити всім необхідним дітей, тим більше новонароджених. Будемо намагатися допомагати Ользі в подальшому і підтримувати її морально. Відчувати чиюсь допомогу і підтримку - це дуже важливо», - сказала Ольга Лісник.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ