В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВІДКРИЮТЬСЯ НОВІ ОСЕРЕДКИ «ЗА ЖИТТЯ»

В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВІДКРИЮТЬСЯ НОВІ ОСЕРЕДКИ «ЗА ЖИТТЯ»

В офісі Одеської регіональної організації політичної партії «За життя» відбулася робоча нарада, присвячена питанню створення Роздільнянської районної організації політичної партії «За життя». 

Активісти - члени партії «За життя» з Роздільнянського району на зустрічі з головою Одеської регіональної організації політичної партії «За життя» Миколою Пундиком та заступником голови регіональної організації партії Іриною Маркевич обговорили проведення майбутньої установчої районної партійної конференції в Роздільній і перспективні плани роботи районної партійної організації .

Серед членів партії «За життя» - відомі в районі люди - Юрій Степанов - громадський працівник і підприємець, Олег Подолинський - колишній сільський голова села Новоукраїнка, один з організаторів недавньої акції протесту проти незадовільного стану доріг в Одеській області.

«Ми хотіли привернути увагу влади до стану доріг. Зупинилися на однієї з ділянок, де регулярно ламаються автомобілі. Перекрили дорогу на п'ять годин. У підсумку приїхали керівництво району, правоохоронці та дорожники. Ми змусили владу розпочати ремонт, вивести будівельну техніку», - розповідає Олег Подолинський.

«Чому я і мої однодумці в Роздільнянському районі в партії «За життя»? Я давно переконався, що Вадим Рабинович - порядна людина і чим більше буде таких порядних людей у ​​владі, тим швидше ми зможемо кардинально змінити на краще нашу країну, зробити так, щоб всі жителі України відчували себе захищеними, жили з упевненістю в завтрашньому дні, а не боялися прокидатися в жаху від того, що ще може трапитися. Всі політики, які були при владі довели одне - вони не здатні нічого зробити для людей, для народу, для країни. Сьогодні не тільки ми, всі мешканці нашого району втомилися від безпросвітності та чекають приходу у владу нових людей, таких як Мураєв та Рабинович», - підкреслив Олег Подолинський.

За його словами, партійці Роздільнянського району бачать своє завдання в тому, щоб стати найактивнішою політичною силою в районі, робити добрі справи для людей і створювати завтрашній день свого району. 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ