В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТВОРЕНО ЩЕ ОДНУ РАЙОННУ ПАРТОРГАНІЗАЦІЮ «ЗА ЖИТТЯ»

В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТВОРЕНО ЩЕ ОДНУ РАЙОННУ ПАРТОРГАНІЗАЦІЮ «ЗА ЖИТТЯ»

В Одеській області стало більше ще на одну місцеву партійну організацію політичної партії «За життя». Установча районна партконференцией пройшла в місті Рені Одеської області. Вів конференцію керівник Одеської регіональної організації політичної партії «За життя» Микола Пундик.

За його пропозицією керівником районної партійної організації була обрана громадська активістка Діана Овдієнко, яка має великий досвід політичної та партійної роботи. Її кандидатура була підтримана одноголосно.

«Як живемо ми, як живуть більшість народу України - так жити не можна! Ситуація з тарифами, пенсії, безпекою громадян, освітою і охороною здоров'я така, що настав час говорити про навмисний геноцид нашого народу. Впевнена, що Україна гідна кращого, процвітаючого майбутнього! Вадим Рабінович - згідно серйозним неупередженим соціологічними дослідженнями - вже давно один з лідерів громадської думки в Україні. А рівень довіри до Вадима Рабіновича в нашій області настільки високий, що він випереджає всіх найближчій конкурентів серед потенційних кандидатів в президенти України майже в три рази. Наше завдання - зробити рейтинг нашої партії ще вище, доповнювати його, розширювати за рахунок нових прихильників. Політична партія «За життя» - максимально відкрита партія європейського типу. Ми слухаємо і чуємо людей, а нашим однопартійцем може стати кожен бажаючий. До нашої команди може приєднатися кожен, хто готовий власними руками створювати завтрашній день країни, кожен, у кого є бажання вкласти душу в нашу спільну справу. І ми обов'язково переможемо! А перемога обов'язково стане першою сходинкою до відродження країни» - зазначила під час виступу Діана Овдієнко.

За її словами, Ренійська районна організація повністю підтримує точку зору Вадима Рабіновича і Євгена Мураєва щодо політичної ситуації в країні і розділяє цілі і завдання партії «За життя».

До ради Ренійської районної організації політичної партії «За життя» також обрані Аліна Пугачова, Олександр Чолак і Людмила Виборнова.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ