В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ АКТИВІСТИ «ЗА ЖИТТЯ» БЕРУТЬ УЧАСТЬ У СОЦІАЛЬНИХ ПРОЕКТАХ

В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ АКТИВІСТИ «ЗА ЖИТТЯ» БЕРУТЬ УЧАСТЬ У СОЦІАЛЬНИХ ПРОЕКТАХ

В Одеській області робота місцевих партійних організацій політичної партії «За життя» не залишається непоміченою.

У Подольську активісти партії взяли участь в міському проекті «Тиждень добрих справ», який традиційно проходить напередодні великодніх свят. За допомогу в організації проекту керівник Подільської міської організації політичної партії «За життя» Оксана Гажій була відзначена міським управлінням культури подячним листом.

«Успішна реалізація цього соціально-значущого проекту була б неможлива без Вашої участі. Саме Ваша допомога - це великицй внесок у розвиток благодійності і, безумовно, істотна підтримка сім'ям, які її потребує. Добрі справи - вони як маки світять для тих, хто чекає допомоги. Допомагаючи, Ви даруєте не тільки матеріальні цінності, а й даєте радість і надію», - йдеться в листі.

У цьому році в рамках проекту «Тиждень добрих справ» була надана допомога 52-м жителям Подольська. Серед них - діти-інваліди, сироти, малозабезпечені, які постраждали в результаті аварії на ЧАЕС, батьки загиблих учасників АТО.

«Допомагати людям - нескладно. Адже багато хто з тих, хто залишився сьогодні без підтримки рідних і близьких, потребують елементарної допомоги. І поділитися з ними найнеобхіднішим може кожен», - вважає Оксана Гажій.

За її словами, активісти партії мають намір і далі брати участь в благодійних проектах, допомагати своїм землякам, які опинилися в складній життєвій ситуації.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ