В ОДЕСІ ЗРОСТАЄ КІЛЬКІСТЬ ПРИХИЛЬНИКІВ «ЗА ЖИТТЯ»

В ОДЕСІ ЗРОСТАЄ КІЛЬКІСТЬ ПРИХИЛЬНИКІВ «ЗА ЖИТТЯ»

2 серпня в приймальні Одеської міської організації політичної партії «За життя» традиційно пройшло урочисте вручення партійних квитків. Після вручення, кожен з тих, хто прийшов, мав можливість задати питання, а також ближче познайомитися з однодумцями.

«Моя сім'я поколіннями живе в цьому місті, хочеться, щоб наші діти, внуки, правнуки виросли в країні, у якої є майбутнє. Я довіряю цій партії, мені близькі її цінності. Я вірю, що саме з «За життя» у нас вийде привести нашу країну до процвітання», - заявила одна з присутніх.

«Кожен новий член партії - це вже маленька перемога для нас. Приємно бачити таку кількість активних і небайдужих до рідного міста людей. І, безумовно, ми раді, що з кожним новим прийомом кількість бажаючих вступити в партію зростає, тим самим роблячи нас на крок ближче до реалізації програми нашої партії «Українська мрія». Від кожного з нас залежить майбутнє, і тільки разом ми зможемо перемогти!» - підкреслив член політради Одеської міської організації політичної партії «За життя» Іван Мєєров.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ