В ОДЕСІ ВІДБУВСЯ УРОЧИСТИЙ ПРИЙОМ АКТИВІСТІВ У ПАРТІЮ «ЗА ЖИТТЯ»

В ОДЕСІ ВІДБУВСЯ УРОЧИСТИЙ ПРИЙОМ АКТИВІСТІВ У ПАРТІЮ «ЗА ЖИТТЯ»

Одеська міська організація політичної партії «За життя» традиційно прийняла нових членів партії до своїх лав. Одесити отримали свої членські квитки в урочистій обстановці. Після вручення, активісти залишилися для неформального спілкування з керівником міської організації. Вони висловили підтримку партії, готовність залучати однодумців і активно брати участь в її діяльності.

«Нас всіх сьогодні об'єднала надія, віра в «За життя» та в нашу перемогу! Уже не перший місяць, спостерігаючи за діяльністю політичної сили хочеться сказати, що ви - перші, кому я дійсно довіряю. Дуже приємно бачити стільки однодумців, які також як і я, готові об'єднуватися і всіма силами допомагати. Хочу побажати нам усім великої перемоги. З таким лідером, як Вадим Рабінович, я вірю, що все вийде!» - поділився один з нових членів партії «За життя».

«Приємно було бачити, з якою гордістю прийшли отримували членські квитки. Помітно, що для більшості, наша партія - як «ковток свіжого повітря». Ми завжди раді новим членам партії, і готові прийняти кожного в нашу сім'ю. З кожним прийомом партія зміцнюється і стає сильнішою, ми з завзяттям готові рухати нашу країну вперед, що не може не надихати. Курс на щасливе майбутнє вже встановлений і наша партія активно до нього прагне!» - зазначив керівник Одеської міської організації політичної партії «За життя» Іван Мєєров.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ