В ОДЕСІ ПАРТІЙЦІ ОРГАНІЗУВАЛИ ДЛЯ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ ПОХОД В МУЗЕЙ

В ОДЕСІ ПАРТІЙЦІ ОРГАНІЗУВАЛИ ДЛЯ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ ПОХОД В МУЗЕЙ

15 серпня Одеська міська організація політичної партії «За життя» організувала для багатодітних сімей похід в Одеський археологічний музей. Юні одесити та їхні батьки з цікавістю поставилися до експозиції, і з захопленням ходили по залах музею, де представлені колекції старожитностей, предмети побуту й мистецтва стародавнього Єгипту, Греції та Італії, археологічна колекція предметів народів північно-західного Причорномор'я, і ​​прекрасна нумізматична колекція більш ніж з 50 тис. монет.

«Щорічно 15 серпня в Україні відзначається День археолога. Археологія - дуже важлива наука, яка дозволяє нам відкрити завісу таємниць древніх цивілізацій, дозволяє вивчити культуру й побут різних епох. Сьогодні ми постаралися порадувати одеситів з багатодітних сімей невеликий екскурсією по знаменитому археологічному музею. Було приємно побачити посмішки й блискучі від цікавості очі дітей, і, безумовно, приємно було чути слова подяки від їх батьків. Одеса багата історією, і хочеться, щоб діти вже з раннього віку починали нею цікавитися. Хто знає, можливо, серед дітей, яких ми сьогодні запросили, вже є майбутні, талановиті археологи», - заявив член політради Одеської міської організації політичної партії «За життя» Іван Мєєров.

По закінченню екскурсії всі дітки отримали від активістів «За життя» приємні подарунки у вигляді наборів для юних археологів «Розкопки динозаврів».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ