В ОДЕСІ МІЦНІЮТЬПАРТІЙНІ ЛАВИ «ЗА ЖИТТЯ»

В ОДЕСІ МІЦНІЮТЬПАРТІЙНІ ЛАВИ «ЗА ЖИТТЯ»

Днями в Одесі відбувся урочистий прийом громадян в члени партії «За життя». Традиційно після офіційної частини, кожен з тих, хто прийшов мав можливість задати питання, а також ближче познайомитися зі своїми однодумцями.

«Ми вирішили вступити в партію «За життя» всією сім'єю, ми повністю підтримуємо дії керівництва організації і віримо в краще майбутнє нашої країни після перемоги «За життя» на виборах. Я впевнена, що з такими лідерами як Вадим Рабінович, ми зможемо жити в безпеці і ростити нове покоління спокійно. На цю партію ми дійсно можемо покластися!» - прокоментувала свій вступ в організацію одеситка Людмила.

«З кожним новим прийомом громадян я бачу зростання популярності нашої організації. Серед одеситів все більше людей, які поділяють погляди партії з приводу того, яким шляхом повинна розвиватися наша країна. До нас приходять люди, які готові діяти сьогодні й зараз на благо улюбленої Одеси та України. І це почесно! Ми завжди раді новим партійцям, адже разом ми сильніші», - заявив член політради Одеської міської організації політичної партії «За життя» Іван Мєєров.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ