В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ПАРТІЙЦІ ПРИВІТАЛИ ДІТЕЙ-СИРІТ ТА ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ З НОВИМ РОКОМ

В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ПАРТІЙЦІ ПРИВІТАЛИ ДІТЕЙ-СИРІТ ТА ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ З НОВИМ РОКОМ

Активісти Маріупольської міської організації політичної партії «За життя» привітали з новорічними святами і провели серію заходів для дітей з соціально незахищених категорій населення.

Новорічна ялинка, різнокольорові гірлянди і святкові подарунки - в громадській приймальні Маріупольської організації партії підготували для дітей зимову казку. Новорічну виставу готували кілька днів, а активісти партії «За життя» самостійно прикрашали ялинку і збирали подарункові набори. На новорічне свято були запрошені діти-сироти інтернату №2, діти з інвалідністю «Світло маяка», діти лівобережної організації людей з інвалідністю, а також громадської молодіжної організації дітей з інвалідністю «Віта». Найменших зі святами привітали Дід Мороз та Снігуронька, а після казкового видовища усі діти отримали солодкі подарунки.

«Ми вирішили привітати дітей з чотирьох організацій. В цілому в заходах були задіяні близько ста дітей. Нам хотілося дати діткам трохи тепла, поділитися святковим настроєм, повеселитися і порадіти разом з ними і ми це зробили», - зазначив керівник Маріупольської міської організації партії «За життя» Максим Ткач.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ