В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ «ЗА ЖИТТЯ» ПРОДОВЖУЄ ПІДТРИМУВАТИ ЮНИХ ЧЕМПІОНІВ

В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ «ЗА ЖИТТЯ» ПРОДОВЖУЄ ПІДТРИМУВАТИ ЮНИХ ЧЕМПІОНІВ

В м. Кам'янське за підтримки Каменської та Тернівської міських організацій партії «За життя» пройшов другий тур Чемпіонату України з гандболу серед дівчат. Команда «Дніпропетровська область-1» (Кам'янське - Тернівка) здобула впевнену перемогу над своїми суперницями із Запоріжжя.

Партійний актив «За життя» приїхав підтримати спортсменок. Також на заході були присутні керівники Каменської та Тернівської міських організацій партії «За життя» Тетяна Чередник і Олександр Новоточінов. Вони привітали гостей та побажали юним спортсменкам вдалої гри.

Виступи танцювальних колективів сучасної хореографії «Наталі» і «Голд - Старс», додали особливої, теплої атмосфери заходу. На завершення змагання всі учасники заходу отримали солодкі призи.

«Цей тур чемпіонату України ми провели за підтримки партії «За життя», яка допомогла нам у важкий період, коли у нас немає належного фінансування з міського бюджету», - сказав президент федерації гандболу Дніпропетровської обласної Олег Усенко.

«Ми дуже раді, що у нас є можливість підтримати наших спортсменок. Я впевнена, що це стане доброю традицією і «За життя» в м. Кам'янське буде і далі сприяти розвитку фізичної культури і спорту», - зазначила керівник міської організації політичної партії «За життя» Тетяна Чередник.

«Ми завжди готові підтримати наших спортсменів. Влітку 2018 року за нашої підтримки команда з Тернівки посіла третє місце на міжнародних змаганнях в Сербії. І ось знову дівчата радують нас новою перемогою. Молодці!» - заявив керівник Тернівської міської організації партії «За життя» Олександр Новоточінов.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ