В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТВОРЕНА ЩЕ ОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЗА ЖИТТЯ»

В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТВОРЕНА ЩЕ ОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЗА ЖИТТЯ»

Сьогодні в смт. Томаківка відбулася установча конференція, на якій було прийнято рішення про створення районної організації політичної партії «За життя», а також були обрані керівні органи.

«На Дніпропетровщині ми створюємо команду однодумців, яка буде допомагати людям вирішувати їхні життєві проблеми. Ми з тими, хто бажає змінювати систему і владу. Є люди різних сфер діяльності, але партія «За життя» вміє вести діалог, шукати компроміси, і знаходити вихід з самих складних ситуацій», - зазначила у своєму виступі керівник Дніпропетровської обласної організації партії «За життя» Марія Пустова, яка відкрила конференцію.

Одноголосно головування Томаківської районної організації «За життя» учасники конференції довірили місцевому фермеру Івану Терещенку.

«Запрошуємо до лав партійної організації всіх ініціативних жителів нашого району, які турбуються про майбутнє своїх громад. Тільки небайдужі місцеві жителі, яким відома внутрішня проблематика Томаківського району, можуть виправити цю ситуацію, тим самим побудувати успішні громади», - зазначив Іван Терещенко.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ