В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОБ'ЄДНУЮТЬСЯ ПРИХИЛЬНИКИ «ЗА ЖИТТЯ»

В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОБ'ЄДНУЮТЬСЯ ПРИХИЛЬНИКИ «ЗА ЖИТТЯ»

У Дніпрі відбулися збори активу обласної організації партії «За життя». Близько 50 осіб взяли участь в робочій зустрічі. Представники 24-х міст і районів області обговорювали питання взаємодії між районними та міськими організаціями партії «За життя».

Керівник Дніпропетровської обласної організації партії «За життя» Марія Пустова зазначила, що такі зустрічі проходять регулярно.

«Наша партія динамічна й активна, ми весь час в діалозі з людьми. Вислухати, підтримати, допомогти в складних життєвих ситуаціях завжди готові наші партійці. Від Вільногірська до Синельникового людей хвилюють одні й ті ж питання - від економічних до соціальних. Ми зустрічаємося, обмінюємося інформацією і допомагаємо один одному на цьому нелегкому шляху змін на краще, за які виступає наша партія «За життя» та її лідер Вадим Рабінович», - сказала Марія Пустова.

В ході зборів присутні обговорили пропозицію лідера партії про скасування оплати комунальних послуг для пенсіонерів. На початку опалювального сезону це питання особливо актуальне для жителів області. Також виникла дискусія щодо захисту свободи слова в Україні, про санкції проти телеканалів «112» і «Newsone». Не залишився без уваги і мовне питання. Учасники робочої зустрічі згодні з думкою Вадима Рабіновича в тому, що мовна проблема непросто так стає актуальною напередодні виборів і придумана спеціально, щоб «зіштовхнути лобами Схід і Захід країни».

Ініціативність членів міських і районних організацій партії «За життя» доводить, що Дніпропетровська обласна організація партії продовжує активно розвиватися, ряди прихильників партії поповнюються, а подібні робочі зустрічі надають сил і впевненості активістам.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ