В ДНІПРІ «ЗА ЖИТТЯ» ПРОДОВЖИЛА ТРАДИЦІЮ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «ЖИТТЯ ОЧИМА ДИТИНИ»

В ДНІПРІ «ЗА ЖИТТЯ» ПРОДОВЖИЛА ТРАДИЦІЮ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «ЖИТТЯ ОЧИМА ДИТИНИ»

1-3 червня в центральних парках і віддалених районах відбулася акція «Життя очима дитини»,  яка присвячена Дню захисту дітей. Захід проходить вже другий рік поспіль з ініціативи керівника партії «За життя» в Дніпрі Геннадія Гуфмана.

«Діти в цьому році намалювали в два рази більше картин, ніж в минулому. На них зображено те, що приносить радість кожній дитині - велика родина, будинок, природа, іграшки, друзі. Приємно, що багато батьків чекали цю акцію і з нетерпінням зустрічали координаторів заходу в своєму районі. Нехай це стане доброю традицією!» - заявив Геннадій Гуфман після закінчення першого етапу акції.

У 2018 році в святах по всьому місту взяли участь кілька тисяч осіб - дітей і дорослих. У художніх майстерень «За життя» під відкритим небом діти намалювали 648 малюнків. За свої картини та активну участь в конкурсах і вікторинах дітки отримали 780 пачок морозива, а аніматори роздали учасникам заходу 3,5 тисячі повітряних кульок. Найактивнішими були діти у дворі будинку номер 6 по вул. Данила Нечая.

На другому етапі акції буде створена інтернет-галерея дитячих малюнків. Всі картини учасників будуть розміщені на сторінці партії «За життя» в Facebook. Автори малюнків, які наберуть під час голосування найбільше відміток «Подобається» отримають призи.

Після цього всі учасники акції «Життя очима дитини» разом з батьками будуть запрошені на цікаве сімейне свято. Кожен юний художник отримає заохочувальний приз.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ