В ДНІПРІ СТАРТУЮТЬ МІСЬКІ ПРОЕКТИ «ЗА ЖИТТЯ»

В ДНІПРІ СТАРТУЮТЬ МІСЬКІ ПРОЕКТИ «ЗА ЖИТТЯ»

З весняної акції «За нове життя», яка пройшла в пологових будинках Дніпра, почався новий проектний сезон, який підготували для жителів активісти партії «За життя».

Календар заходів в цьому квітні надзвичайно насичений. Як мінімум, 7 акцій-ініціатив за підтримки громадських організацій, меценатів та активістів партії «За життя» розпочнуться в квітні. Деякі з них будуть тривати аж до осені, тому кожен з жителів може прийняти в них участь.

«У квітні ми будемо саджати дерева, рятувати від цвітіння Дніпро, допомагати міським квітникарям висаджувати рослини, організовувати безліч заходів у дворах, будемо збирати заявки на проведення нового сезону дворових Олімпійських Ігор», - повідомив нам ініціатор акцій Геннадій Гуфман.

Громадський діяч і меценат Геннадій Гуфман також повідомив, що активісти мають намір приділити увагу оздоровленню дітей в своїх заходах.

«Всі акції і проекти прихильників партії «За життя» є творчими та життєстверджуючими», - підкреслив він.

Екологічна акція «За життя річок України» - одна традиційних весняних заходів команди «За життя» в Дніпрі.

«Загадай бажання і випусти малька риби в Дніпро! Чим більше мальків, які живляться водоростями, тим чистіше річкова вода. Врятуй річку!», - з таким закликом Дніпровська організація партії «За життя» буде проводити цю акцію. Нагадаємо, що в минулому році разом активісти з городянами випустили тисячі мальків білого амура.

Уже в квітні почнеться цикл унікальних заходів до Дня Перемоги і разом з жителями ми починаємо святкувати річницю перемоги над фашистськими загарбниками. У центрі уваги - ветерани-учасники бойових дій, працівники тилу, діти війни та всі, хто пам'ятає ту війну.

«Найголовніше свято весни - це День Перемоги. Головні його герої - всі, хто пам'ятає війну, і всі, хто вважає важливим зберегти цю пам'ять. Запрошуємо всіх провести цей день разом!», - закликають жителів активісти міської партійної організації в м. Дніпро.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ