В ДНІПРІ РОЗПОЧАЛИ РОБОТУ ЩЕ ДВІ РАЙОННОЇ ПАРТОРГАНІЗАЦІЇ

В ДНІПРІ РОЗПОЧАЛИ РОБОТУ ЩЕ ДВІ РАЙОННОЇ ПАРТОРГАНІЗАЦІЇ

Перші районні організації партії «За життя» в Дніпрі створили ще в травні цього року. Проте, для більш ефективної роботи зі зростаючою кількістю однопартійців виникла необхідність у створенні нових районних партійних організацій.

Так, днями в місті Дніпро пройшли ще дві установчі конференції, де були створені Шевченківська і Самарська районні партійні організації «За життя».

Шевченківську організацію очолила депутат фракції «За життя» в міській раді Дніпра Олена Степанян, виборчий округ якої знаходиться в цьому районі.

«Це знакова подія для нашої політичної сили. Дуже багато людей хочуть брати участь в процесі розвитку нового руху, отримати підтримку однодумців для того, щоб повернути надію та енергію для відродження країни», - зазначила Олена Степанян.

Серед нових членів партії і Любов Іщенко, яка брала участь в установчій конференції Шевченківської районної організації. Вона додала, що їй близька програма партії «За життя» та вона вже давно підтримує політичну силу та її лідера Вадима Рабіновича.

Самарську районну організацію політичної  партії «За життя» в місті Дніпро очолив Михайло Глікман. Як і Олена Степанян, він входить до фракції «За життя» в міськраді Дніпра.

«Створення районних партійних організацій доводить, що партія розвивається, приймає в свої ряди активних членів, а люди згодні з цілями і завданнями партії. А значить вони будуть допомагати в їх реалізації!» - упевнений Михайло Глікман.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ