В ДНІПРІ ПАРТІЙЦІ «ЗА ЖИТТЯ» ОРГАНІЗУВАЛИ ФЛЕШМОБ «ВАЛЬС ЖИТТЯ»

В ДНІПРІ ПАРТІЙЦІ «ЗА ЖИТТЯ» ОРГАНІЗУВАЛИ ФЛЕШМОБ «ВАЛЬС ЖИТТЯ»

9 травня партія «За життя» в Дніпрі зуміла приємно здивувати городян, організувавши на Фестивальному причалі флешмоб, під час якого 150 пар під пісні військових років танцювали вальс. Такого масового виконання танцю в День Перемоги в місті ще не було.

Унікальний флешмоб підтримали й організатори - разом з сотнями дніпрян «Вальс Життя» станцював керівник партії «За життя» в Дніпрі Геннадій Гуфман. Його прикладу наслідували депутати фракції «За життя» в міськраді Дніпра Олена Степанян і Вадим Рублевський.

«Дякуємо всім, хто прийшов, щоб вшанувати пам'ять тих, хто завоював для нас Перемогу. На згадку про покоління переможців ми запросили всіх бажаючих закрутитися в ритмі «Вальсу Життя». Адже навіть між боями й в тилу люди знаходили час для музики, яка служила для них натхненням і нагадувала про мирне життя», - сказав Геннадій Гуфман, який виступив ініціатором заходу.

Міська організація «За життя» на День Перемоги змогла привернути увагу тисяч дніпрян, організувавши на Фестивальному причалі наймасштабнішу в Дніпрі святкову програму. Кожен городянин міг знайти для себе щось цікаве: діти грали з аніматорами та робили аквагрим, всі бажаючі робили фото на тлі тематичних банерів і співали в «Караоке «Пісні воєнних років».

Тисячі городян прийшли послухати легендарний білоруський вокально-інструментальним ансамбль «Пісняри». Музиканти почали й завершили свій виступ улюбленої багатьма піснею «Біловезька пуща». «Пісняри» зі сцени вітали дніпрян з Днем Перемоги по-білоруськи: «Дзяк за жиццё!» І дякували за теплий прийом.

«Мені дуже подобається сьогоднішнє свято. Виступ «Піснярів» - це взагалі повернення в молодість. Я думаю, що такі гуляння об'єднують жителів міста, вони потрібні, щоб ніхто не забував, як 73 роки тому ми перемогли нацизм», - заявила дніпрянка Євгенія Устименко. Вона прийшла на свято з донькою та онукою Софійкою, якій найбільше сподобалася польова каша та аніматори. На Фестивальному причалі в цей день працювали кілька польових кухонь, тому частування вистачило на всіх бажаючих.

Протягом дня зі сцени звучали військові пісні у виконанні фіналістів «Х-фактора» і «Голосу країни» Володимира Куликова та Вадима Кочеткова, а пісні Висоцького виконав вокаліст Сергій Червоний. Кульмінацією свята стала поява на сцені висхідної зірки української естради Олега Кензова.

«Радує, що ми можемо всім містом ось так мирно зібратися, віддати данину героям. Для нашої партії важливо, щоб молоде покоління знало й пам'ятало події воєнних років», - зазначив керівник фракції «За життя» в Дніпровській міській раді Сергій Нікітін.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ