В ДНІПРІ ГОТУЮТЬСЯ ДО ФІНАЛУ АКЦІЇ «ЖИТТЯ ОЧИМА ДИТИНИ»

В ДНІПРІ ГОТУЮТЬСЯ ДО ФІНАЛУ АКЦІЇ «ЖИТТЯ ОЧИМА ДИТИНИ»

Закінчилося голосування в інтернет-галереї дитячих картин «Життя очима дитини», розміщеної на сторінці міської організації партії «За життя» в Дніпрі в Facebook. Віртуальна галерея стала продовженням однойменної акції, організованої партією «За життя» в День захисту дітей. Саме тоді організатори запропонували дітям намалювати маленькі шедеври і 650 учасників творили в дев'яти художніх майстернях під відкритим небом в різних районах Дніпра.

Підбито підсумки, і завдяки активному голосуванню дорослих на сторінці партії «За життя» в Facebook, їх численним позначкам «Подобається» і коментарям вибрано 60 малюнків. Саме автори цих малюнків потрапили у фінал. Тепер організатори пропонують фіналістам уявити будинок своєї мрії і намалювати «Будинок для Життя». Діти можуть зобразити ігрову та спортивний майданчики, клумби, доріжки, вхід в під'їзд, які повинні бути там, де вони живуть або хотіли б жити. Малюнки можуть бути виконані в будь-якій техніці малювання - акварель, гуаш, кольорові олівці, фломастери і т.д.

Для участі в фіналі потрібно надсилати роботи до 15 липня в особисті повідомлення на сторінці міської організації партії в Дніпрі в Facebook.

Журі обере найкращі малюнки, а їх автори на великому родинному святі від партії «За життя» отримають призи - оригінальні набори для творчості.

Також всіх учасників акції «Життя очима дитини» організатори запросять на велике сімейне свято, яке відбудеться в другій половині липня. Гостей чекає цікава творча і розважальна програма.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ