В ДНІПРІ БЛИЗЬКО 400 ДІТЕЙ ВЖЕ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

В ДНІПРІ БЛИЗЬКО 400 ДІТЕЙ ВЖЕ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

Дворові Олімпійські Ігри, які проходять за підтримки партії «За життя» в м. Дніпро, продовжують набирати популярність. Відбіркові тури - дворові етапи змагань - пройшли вже в чотирьох великих житлових масивах Дніпра. На даний момент в цьому спортивному соціальному проекті взяли участь близько 400 дітей від 6 до 16 років.

«Змагання проходять у дворах кожні вихідні. Багато хто приїжджає на заходи з різних районів міста і змагаються в стрітбол, футбол, настільний теніс і дартс. Попереду ще два місяці відбіркових змагань. Дворові Олімпійські Ігри триватимуть до кінця літа. Восени відбудеться фінал, і будуть розіграні спеціальні призи. У тому числі дворовим командам ми створимо умови для занять спорту у дворі, - розповів ініціатор проекту, керівник партії «За життя в м. Дніпро Геннадій Гуфман. - Проект Дворові Олімпійські Ігри замислювався для того, щоб діти знайомилися, дружили, підтримували один одного і разом досягали чудових результатів в спорті», - сказав ініціатор проекту.

Дворові етапи Олімпійських Ігор проходять, в тому числі, на округах депутатів фракції «За життя» в міській раді. Традиційну активність показують дітки з житлового масиву «Перемога», де їх завжди підтримує лідер фракції Сергій Нікітін.

«Вручаючи грамоти учасникам, і, потискуючи їм руки, було приємно чути слова подяки на адресу партії «За життя» та бачити, що дітям і їх батькам цікаві змагання», - зазначив депутат.

Ірина Салова прийшла на спортивне свято з дітьми. Вона підтримує захід, організований партією «За життя». «Мені подобається, що діти зайняті спортивними іграми. Я на своєму прикладі показую їм, що потрібно займатися спортом. Тому разом ми вийшли на подвір'я, щоб пограти в бадмінтон і настільний теніс», - каже Ірина.

Популярністю користуються публікації і новини про дворові Олімпійські Ігри на сторінці організаторів в мережі Facebook. Нещодавно в коментарях надійшла пропозиція провести флешмоб - зробити Дворові Олімпійські Ігри в інших містах України.

Один з відомих прихильників масового спорту в м. Дніпро, депутат Дніпровської міськради фракції «За життя» Вадим Рублевський вважає, що такі заходи виробляють звичку бути активним, цілеспрямованим, закладають основу здорового способу життя. «Потрібно, щоб фізичні вправи стали такою ж природньою дією, як умивання і чищення зубів вранці. Тоді і діти наші будуть здоровими», - зазначає депутат.

Реєстрація на наступні дворові етапи Олімпійських Ігор активно триває, а партія «За життя» в м. Дніпро робить все, щоб захід був корисним для всіх юних дніпрян.

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ