В ДНІПРІ АКТИВІСТИ СТВОРИЛИ ІНТЕРНЕТ-ГАЛЕРЕЮ ДИТЯЧИХ КАРТИН

В ДНІПРІ АКТИВІСТИ СТВОРИЛИ ІНТЕРНЕТ-ГАЛЕРЕЮ ДИТЯЧИХ КАРТИН

Другий рік поспіль з ініціативи керівника партії «За життя» в Дніпрі Геннадія Гуфмана проходить акція «Життя очима дитини», яка складається з декількох етапів. У День захисту дітей діти в по всьому місту малювали картини, а організатори акції пригощали маленьких учасників морозивом і роздавали повітряні кулі.

Всього за три дні роботи художніх майстерень під відкритим небом намальовано майже сімсот малюнків, а найактивнішими виявилися маленькі художники двору по вул. Данила Нечая, які намалювали 169 картин.

Тепер журі формує інтернет-галерею малюнків на сторінці партії «За життя» в Facebook. Розглядаючи дитячі картини, Геннадій Гуфмана сказав: «Багато робіт настільки яскраві й цікаві, що гідні того, щоб ними милувався все місто. Тому кращі з них ми розмістимо на білбордах міста, щоб якомога більше людей ознайомилися з дитячою творчістю».

Також організатори зазначають, що барвисті малюнки будуть прикрашати обкладинку політичної партії «За життя» в мережі в Facebook.

Для зручності голосування всі малюнки розміщені в дев'яти каталогах, кожен з яких відповідає адресі локації, на якій творила дитина. Щоб вибрати кращі роботи необхідно проголосувати, поставивши позначку «Подобається». Автори малюнків, які наберуть найбільше лайків, отримають призи від політичної партії «За життя».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ