В ЧЕРНІГОВІ ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ КІЛЬКІСТЬ ПРИХИЛЬНИКІВ «ЗА ЖИТТЯ»

В ЧЕРНІГОВІ ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ КІЛЬКІСТЬ ПРИХИЛЬНИКІВ «ЗА ЖИТТЯ»

Вже більше року пройшло, після того як Чернігівська регіональна організація політичної партії «За життя» була зареєстрована. І можна з упевненістю сказати, що кількість прихильників та бажаючих вступити до лав політичної партії зростає в геометричній прогресії.

В черговий раз заступник керівника Чернігівської регіональної організації політичної партії «За життя» Вадим Антошин провів зустріч з членами партії та її новими прихильниками. У підсумку зустрічі Вадим Антошин вручив партійні квитки новим членам партії.

«Особисте спілкування з прихильниками та новими членами партії простою та доступною мовою  - це дуже важливо. Іноді громадяни просто не розуміють, до яких наслідків може привести недолуге керування державою нинішніми хабарниками та корупціонерами. Наша задача: роз'яснити це всім, хто ще не втратив надію та вірить в те, що до керування держави найближчим часом прийдуть справжні професіонали з команди Вадима Робіновича. Запрошуємо всіх небайдужих до свого майбутнього громадян приєднуватися до нашої політичної сили та приймати безпосередню участь у розбудові нашої країни», - зазначив Вадим Антошин.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ