В БІЛОКУРАКИНОМУ НА ЛУГАНЩИНІ ЗАПРАЦЮВАЛА ПРИЙМАЛЬНЯ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

В БІЛОКУРАКИНОМУ НА ЛУГАНЩИНІ ЗАПРАЦЮВАЛА ПРИЙМАЛЬНЯ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

У селищі Білокуракине Луганської області почала працювати громадська приймальня політичної партії «За життя». Про це повідомив керівник Білокуракинської районної організації Володимир Гринько. За його словами, приймальня працюватиме на постійній основі.

У свою чергу керівник Луганської регіональної організації партії Ростислав Дубовий пообіцяв, що приймальня буде допомагати жителям області в рішенні всіх актуальних питань, а також кожен житель району може долучитися до команди партії «За життя» в Луганській області, заповнивши заяву і анкету в офісі партії.

«Ми намагаємося допомогти всім, хто до нас приходить. Вирішуємо питання і на місцевому рівні, і на обласному, і навіть на рівні Верховної Ради. Ми просто вимагаємо дотримання законів з боку посадових осіб і чиновників на місцях і надаємо юридичну допомогу. Все заради людей!» - підкреслив Ростислав Дубовий.

Громадська приймальня партії працює за адресою: вул. Чапаєва (Центральна) 76, 2 поверх. Графік роботи: понеділок, середа, п'ятниця з 7:00-15:00. Телефон: (066) 163-66-85.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ