В БЕРЕЗІВЦІ СТВОРЕНА ПАРТОРГАНІЗАЦІЯ «ЗА ЖИТТЯ»

В БЕРЕЗІВЦІ СТВОРЕНА ПАРТОРГАНІЗАЦІЯ «ЗА ЖИТТЯ»

У місті Березівка ​​Одеської області пройшла установча конференція районної організації політичної партії «За життя». Провів конференцію заступник голови Одеської регіональної організації політичної партії «За життя» Олександр Хачатурян. За підсумками конференції в Березівському районі була створена районна організація.

«Березівка ​​вже далеко не перший районний центр, де ми проводимо установчу партійну конференцію. У ряді районів Одеської області вже створені організації нашої партії. Більш того, в районах розгортається конкретна робота. Місцеві вибори в об'єднаних територіальних громадах, де ми брали участь, були свого роду пробою пера. І перші вибори ми провели досить успішно», - зазначив Олександр Хачатурян.

Керівником Березівської районної організації політичної партії «За життя» учасники конференції одноголосно обрали добре відому в районі людину - Володимира Федоровича Шимко. Раніше він працював головою Березовської районної ради, неодноразово обирався депутатом місцевого рівня, має великий досвід управління.

«В останні роки країна стала повністю некерованою. Вся робота керівництва держави перетворилася на суцільну балаканину про «західній вектор», за якою немає ніяких конкретних справ. Інфляція, безробіття, ціни відпущені - все це ознаки того, що в Україні панує хаос, абсолютна вседозволеність, повна незахищеність пересічного громадянина. Нам всім набридли сили, які крім обману, перетягування на себе політичних і економічних важелів, нічого не роблять. Ця ситуація диктує необхідність шукати альтернативу. І такою політичною силою є партія «За життя». Я в це вірю!», - зазначив під час виступу Володимир Шимко.

До ради районної організації також увійшли Олександр Адзеленко і Лариса Ковтун.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ