«УКРАЇНСЬКУ МРІЮ» ПІДТРИМАЛИ МЕШКАНЦІ НОВОМОСКОВСЬКА

«УКРАЇНСЬКУ МРІЮ» ПІДТРИМАЛИ МЕШКАНЦІ НОВОМОСКОВСЬКА

За ініціативою мешканців м. Новомосковськ Дніпропетровської області пройшли загальні збори міської організації партії «За життя», на яких була розглянута програма партії «Українська мрія».

Керівник Дніпропетровської обласної організації Марія Пустова у своєму виступі акцентувала увагу присутніх на основних напрямках програми.

«Наша партія виступає за гідне життя простої людини, за мир, стабільну економіку, нейтральну, незалежну, позаблокову країну. Курс розвитку країни має визначати народ на референдумі. Мета партії «За життя» – будувати сильну, багату та квітучу державу!» - підкреслила вона.

«Дивлячись на Україну, кожен з нас розуміє, що так далі жити неможна. Новомосковськ – курортне місто, але які тут дороги? У місті проблеми з водою, хоча воно стоїть на воді! Брудно, тому що дерева вирубують! Тих, хто довів місто до такого стану, треба «брати за вухо». Але хто ж їх притягне до відповідальності, якщо вони і є влада! Значить,  владу треба змінювати і змінювати життя. І цим займеться партія «За життя», - заявив керівник місцевої організації партії Володимир Арутюнов.

Також на зборах до рядів партії вступили ще декілька десятків мешканців міста, які підтримують ідеї партії «За життя».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ