У ЗАПОРІЖЖІ З'ЯВИЛАСЯ ПЕРШИЙ РАЙОННИЙ ОСЕРЕДОК «ЗА ЖИТТЯ»

У ЗАПОРІЖЖІ З'ЯВИЛАСЯ ПЕРШИЙ РАЙОННИЙ ОСЕРЕДОК «ЗА ЖИТТЯ»

Відмінною особливістю партійного будівництва в Запорізькій області є ініціатива по створенню районних осередків рядовими членами партії, які поступово вносять свій посильний вклад у створення первинних організацій на місцях.

Одним з таких прикладів є робота підприємця Вадима Лобанова, який в середині вересня став членом політичної партії «За життя», а вже через два місяці, об'єднавши навколо себе друзів і співробітників медичного центру «Малахіт», очолив Олександрівську районну організацію.

«Багато запорожців різних соціальних верств і вікових груп підтримують ідеї і ініціативи, висунуті нашою політичною силою та її лідерами - говорить Вадим Олександрович. - Упевнений, у партії «За життя» велике майбутнє! Ми не могли стояти осторонь і прийняли рішення приєднатися до партії, допомогти ділом. Плануємо незабаром відкрити на базі нашого медичного центру в старій історичній частині міста громадську приймальню, вже тривалий час беремо активну участь в наданні допомоги з постановкою діагнозу учасникам АТО, маленьким пацієнтам дитячої обласної лікарні - словом, намагаємося допомагати людям».

Зустріч однодумців завершилася не тільки оформленням протоколу установчих зборів, а й врученням партійних квитків новим членам партії «За життя». Ними стали відомий запорізький доктор Михайло Вірський і керівник телерадіокомпанії «Лавина» Григорій Ушаков.

«Ми поступово рухаємося вперед по створенню осередків в районах міста, працюючи як з активною частиною населення - громадські працівники і підприємцями, так і з рядовими городянами - підключається до розмови керівник Запорізької міської організації партії «За життя» Олег Домбровський. - Робота Вадима Лобанова з надання медико-діагностичної допомоги дітям і ветеранам є відмінним прикладом високої соціальної відповідальності в наш економічно складний час. Хочу запросити всіх до діалогу і практичної взаємодії під прапором нашої політичної сили. Тільки так ми зможемо змінити ситуацію. Не можна залишатися осторонь!».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ