У ЗАПОРІЖЖІ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ АКТИВУ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ З ВИБОРЦЯМИ

У ЗАПОРІЖЖІ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ АКТИВУ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ З ВИБОРЦЯМИ

Щочетверга в Запорізькому регіональної штабі політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» проходить зустріч керівництва організації з активістами партії і небайдужими запорожцями.

У минулий четвер на традиційній зустрічі з главою регіональної організації Андрієм Розумовичем гості цікавилися проблемами екології, тарифів ЖКГ, корупції, соціальної допомоги багатодітним сім'ям та сім'ям переселенців, зміни порядку технічного огляду вантажного транспорту і позицією партії щодо вищезазначених питань.

«Мене радує, що кількість небайдужих громадян зростає з кожним днем! - зазначив Андрій Розумович. - Це означає, що людям не байдуже майбутнє нашого міста, області, країни. Кожен має своє бачення вирішення тих чи інших питань, думає, аналізує. Ми розуміємо, що змінити ситуацію зможемо тільки разом, щоденною копіткою працею. І це буде в кілька разів ефективніше, якщо всім ми об'єднаємося під крилом нашої партії «Опозиційна платформа - За життя». Важливе, перш за все, спілкування і я не втомлююся повторювати: ми відкриті для всіх!»

Традиційно в кінці зустрічі бажаючі отримали партійні квитки.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ